

2 417,20 ₴
Показати оптові ціни

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | YTX7L-BS |
| Виробник | Yuasa |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 6.3 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 100 А |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | Intruder, Vision, NSC, PS, Silverwing, Sixteen, NX, EL, DR, CBR, YBR, UX, CB Hornet, CMX, CA, TU, VL, VT, Vanvan, XT, Address, SH, GZ, FES, CRF, CBF, CB, Liberty, NES, SES, Boulevard, Sherpa, RS4, Shadow, VF, Steed, XL, Magna, NH, FJS, SW-T, Hornet, Dylan |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Мопед, Квадроцикл, Мотобуксировщик, Моторолер, Скутер, Снігохід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мотоакумулятор Yuasa 12 V 6 Ah MF VRLA Battery AGM YTX7L-BS (сухозаряджання) (YTX7L-BS) | Мотоакумулятор Yuasa 12 V 6 Ah MF VRLA Battery AGM YTX7L-BS (сухозаряджання) (YTX7L-BS) |