
21 778,20 ₴
Показати оптові ціни
Прес гідравлічний 20 т (горизонтальний насос) TORIN TY20001 є найпопулярнішим серед промислового обладнання, призначеного для запресовування та випресовування втулок і підшипників, виготовлення пресованих деталей. Ці деталі отримують способом пресування під дуже великим натиском, докладаючи для цього малі зусилля. Складається гідравлічний прес 20-тонний із двох циліндрів більшого та меншого діаметра, ємність циліндра заповнюють гідравлічною олією.
Технічні характеристикиТоргова марка: TORIN
Робочий діапазон: 0~910 мм
Розміри: 1550x185x150 мм
Зусилля: 20 тонн
Ширина станини: 500 мм
Вага: 110 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина ходу штока | 185 мм |
| Клапан обмеження тиску | Так |
| Максимальна робоча висота | 910 мм |
| Максимальне зусилля | 20 т |
| Манометр | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 кг |
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Прес гідравлічний 20 тонн для сто (горизонтальний насос) Прес гідравлічний для СТО | |
| Прес гідравлічний 20 тонн для сто (горизонтальний насос) Прес гідравлічний для СТО | Прес гідравлічний 20 тонн для сто (горизонтальний насос) Прес гідравлічний для СТО |