







4 235,20 ₴
3 811,68 ₴
Показати оптові ціни

Домкрат зроблений із високоякісного металу на сучасному обладнанні, мають сертифікати відповідності стандартам ЄС та України. Відмітною рисою наших домкратів є наявність двошарового глянсового покриття, яке надійно захищає виріб від корозії
Підкотний домкрат зручно використовувати в гаражі, частіше всього використовують на СТО.
Підходить для авто з малим кліренсом.




Домкрат 3 тонни 150 мм — 530 мм. Підкотний Гідравлічний Автомобільний із надставкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 530 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Домкрат гідравл. підк. 3т короб. min 150 мм — max 530 мм. з надставкою (T83006B/DP-25025B) 20 кг (T8300 | |
| Домкрат гідравл. підк. 3т короб. min 150 мм — max 530 мм. з надставкою (T83006B/DP-25025B) 20 кг (T83006B) | Домкрат гідравл. підк. 3т короб. min 150 мм — max 530 мм. з надставкою (T83006B/DP-25025B) 20 кг (T83006B) |
| Домкрат гідравл підк. 3т короб. min 150мм - max 530мм з надставкою 20кг (DP-25025B/T83006B) | |
| Домкрат гідравл підк. 3т короб. min 150мм - max 530мм з надставкою 20кг (DP-25025B/T83006B) | Домкрат гідравл підк. 3т короб. min 150мм - max 530мм з надставкою 20кг (DP-25025B/T83006B) |