


949,40 ₴
854,46 ₴
Показати оптові ціниHANS. Вороток Г-подібний 3/4", 450 х 100 мм, двосторонній 1900 грамів

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина інструменту | 450 мм |
| Розмір приєднувальних головок | 3/4" |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | вороток Г-подібний (L-подібний) |
| HANS. Вороток Г-подібний 3/4", 450 х 100 мм, двостор. 1900 грамів | |
| HANS. Вороток Г-подібний 3/4", 450 х 100 мм, двостор. 1900 грамів | HANS. Вороток Г-подібний 3/4", 450 х 100 мм, двостор. 1900 грамів |