




38 348,80 ₴
34 513,92 ₴
Показать оптовые ценыЕлектровелосипед 350W 48V15Ah Дитячий
Ідеальний вибір для комфортних поїздок містом. Завдяки потужному мотору 3500W зі сталевим корпусом та ємністю батареї він забезпечить достатню дальність.

Особливості товару
1. Електричний режим;
2. Режим помічника;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Citycoco |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Конструкция | Цельная |
| Диаметр колеса | 16 мм |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Ножной тормоз, Подножка |
| Вес | 28 кг |
| Цвет | Желтый |
| Мощность электродвигателя | 350 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 4 час |
| Дистанция пробега | 40 км |
| Максимальная скорость | 25 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 15 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна происхождения | Китай |
| Основные | |
| Количество колес | 2 шт. |
| Електровелосипед CB-02 mini, 350W, 48V15Ah, колесо 16х3", 150кг, до 45км, 35км/ч (CB-02 mini/350W) | |
| Електровелосипед CB-02 mini, 350W, 48V15Ah, колесо 16х3", 150кг, до 45км, 35км/ч (CB-02 mini/350W) | Електровелосипед CB-02 mini, 350W, 48V15Ah, колесо 16х3", 150кг, до 45км, 35км/ч (CB-02 mini/350W) |