





56 110,60 ₴
50 499,54 ₴
Показать оптовые ценыЕлектровелосипед 1000W 48V20A
Ідеальний вибір для комфортних поїздок містом. Завдяки потужному мотору 10000W зі сталевим корпусом та ємністю батареї він забезпечить достатню дальність.

Особливості товару
1. Електричний режим;
2. Режим помічника;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Citycoco |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Конструкция | Цельная |
| Диаметр колеса | 20 мм |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Ножной тормоз, Подножка |
| Вес | 35 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 1000 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 4 час |
| Дистанция пробега | 50 км |
| Максимальная скорость | 50 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 40 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна происхождения | Китай |
| Основные | |
| Количество колес | 2 шт. |
| Електровелосипед CB-01a, 1000W, 48V20Ah, колесо 20х5", 200кг, до 50км, 50км/ч (CB-01a/1000W) | |
| Електровелосипед CB-01a, 1000W, 48V20Ah, колесо 20х5", 200кг, до 50км, 50км/ч (CB-01a/1000W) | Електровелосипед CB-01a, 1000W, 48V20Ah, колесо 20х5", 200кг, до 50км, 50км/ч (CB-01a/1000W) |