


1 114 ₴
Показать оптовые ценыВысокая надежность и устойчивость конструкции.

Купіть товар будь-яким зручним для Вас способом, натиснувши кнопку купити або залиште свій номер телефона та наш менеджер із Вами зв'яжеться.
Домкрат гідравлічний пляшковий CARLIFE для автомобілів в кейсі 5т 195-380 мм (BJ405P)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CarLife |
| Страна производитель | Китай |
| Высота подхвата | 195 мм |
| Высота подъема | 380 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 5000 кг |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Собственный вес | 3.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Размеры опорной площадки | |
| Ширина площадки | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| min висота, мм (кліренс) | 195 |
| Висота підйому, мм | 380 |
| Двоштокові | Нет |
| Домкрат гідравлічний CarLife BJ405P, 5 т | Домкрат гідравлічний CarLife BJ405P, 5 т |
| Країна походження | Великобританія |
| Маса, кг | 3,5 |
| Тип | Бутилочні |
| Тоннаж, т | 5 |