




2 117,50 ₴
Показать оптовые ценыЛанцюги на колеса 16 мм R15-17 Протиковзання (2 шт) KB410 4WD
Підходять на такі розміри колеса:


Рекомендації з застосування:
Не рекомендовано використовувати для довгої їзди по асфальту, а також по бездоріжжю на високій швидкості. Рекомендована швидкість пересування з ланцюгами – 40 км/г. Для збереження цілісності та подовження строку служби рекомендуємо знімати ланцюги одразу після подолання складних ділянок при виїзді на асфальтовану дорогу. Дотримуватись інструкції з використання, де міститься вся необхідна інформація.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| В комплект входит | Перчатки, Сумка для хранения, Инструкция, 2 цепи |
| Вид устройства | Цепи |
| Максимально допустимая ширина колеса | 235 мм |
| Максимальный радиус колес для установки | 17 " |
| Материал устройства | Металл |
| Минимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Применение для | Внедорожников |
| Радиус колес для установки | 13-18" |
| Состояние | Новое |
| Тип препятствий | Лед, Грязь, Преодоление подъемов, Снег, Песок, Глина, Земля |
| Ланцюги на колеса 16 мм 4WD КВ410 | |
| Ланцюги на колеса 16 мм 4WD КВ410 | Ланцюги на колеса 16 мм 4WD КВ410 |