



79 430 ₴
71 487 ₴
Показать оптовые ценыЕлектровелосипед 1000W, 48V 25Ah
Ідеальний вибір для комфортних поїздок містом. Завдяки потужному мотору 1000W з алюмінієвим корпусом та ємністю батареї він забезпечить достатню дальність.

Особливості товару
1. Електричний режим;
2. Режим помічника;
Електровелосипед Rooder 1000W, 48V25Ah, Black (4825Bk)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Citycoco |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Цельная |
| Диаметр колеса | 20 мм |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Ножной тормоз, Подножка |
| Вес | 50 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 1000 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 6 час |
| Дистанция пробега | 45 км |
| Максимальная скорость | 55 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 50 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 25 А·ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна происхождения | Китай |
| Основные | |
| Количество колес | 2 шт. |
| Електровелосипед Rooder 1000W 48V25Ah Black (4825Bk) | |
| Електровелосипед Rooder 1000W 48V25Ah Black (4825Bk) | Електровелосипед Rooder 1000W 48V25Ah Black (4825Bk) |