

4 319 ₴
Показать оптовые цены
Аккумулятор гелевый 12V 40Ah GEL RITAR





Акумуляторні батареї серії DG (глибокий цикл GEL) - це чисті геливі акумулятори призначені для частих циклічних зарядів і розрядів та для режиму очікування.

Акумуляторні батареї серії DG призначені для сонячної та вітроенергетики, медичного обладнання, морських систем, телекомунікаційного обладнання
і систем UPS та інших. Кількість повних циклів- 450
Технічні характеристики:
Кількість елементів: 6
Напруга: 12 В
Номінальна ємність: 40 A / ч при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 ° C
Вага: 13,2 кг (Допуск ± 3,0%)
Внутрішній опір: 9 мОм
Тип клем: F11 (M6)
Максимальний струм розряду: 400 А (5 секунд)
Термін придатності: 15 років
Максимальний зарядний струм: 8 A
Контрольна ємність:
C3 27,3AH
C5 31,5AH
C10 35,1 AH
C20 40 AH
Напруга заряду в буферному режимі: 13,6 В ~ 13,8 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -3 мВ / ° C / елемент
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,2 В ~ 14,4 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -4 мВ / ° C / елемент
Діапазон робочих температур:
розряд: -40 ° C ~ 60 ° C
заряд: -20 ° C ~ 50 ° C
зберігання: -40 ° C ~ 60 ° C
Нормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 ° C
Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0
Cаморозряд:
Акумуляторні батареї RITAR можуть зберігатися до 6 місяців при температурі 25 ° C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25 ° C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Емкость аккумулятора | 40 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 30 град. |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Наработка | 450 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Высота | 166 мм |
| Длина | 198 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Аккумулятор гелевый 12V 40Ah GEL RITAR Аккумуляторная батарея | |
| Аккумулятор гелевый 12V 40Ah GEL RITAR Аккумуляторная батарея | Аккумулятор гелевый 12V 40Ah GEL RITAR Аккумуляторная батарея |