
22 131 ₴
Показать оптовые цены
Аккумулятор Тяговий AGM 12V 200Ah RITAR




Акумуляторні батареї (глибокий цикл) - це AGM акумулятори призначені для частих циклічних зарядів і розрядів та для режиму очікування.

Шукаєте надійне та довговічне рішення для своїх енергетичних потреб? Тяговий акумулятор RITAR EV12-200 є ідеальним вибором! Він має низку ключових характеристик, які роблять його ідеальним для різних сфер застосування.
Характеристики:
• Тип - AGM свинцево-кислотний
• Номінальна ємність, Ah – 200
• Номінальна напруга, V – 12
• Номінальний струм заряду, A - 20
• Макс. струм заряду, A - 30
• Макс. струм розряду – 1000А (5 сек)
• Внутрішній опір - ≤5,5 мОм
• Тип клеми – М8
• Матеріал корпусу – пластик
• Довжина, мм – 522
• Ширина, мм – 240
• Висота, мм - 219
• Висота з клемами, мм - 224
• Гарантія, міс - 12
• Вага, кг - ** (допуск ±5%)
Тип акумулятора - AGM свинцево-кислотний, що забезпечує високу продуктивність та надійність у різних умовах роботи. Номінальна ємність складає 100 Аh, що означає, що вона може підтримувати ваше обладнання протягом значного періоду часу. При номінальній напрузі 12V цей акумулятор може забезпечити стабільну та безперервну подачу енергії.
Тип клеми - М8, забезпечує міцне та надійне з`єднання.
Тягові акумулятори розроблені спеціально для забезпечення великої кількості енергії протягом тривалого часу. Вони ідеально підходять для електрокарів, електросамокатів, інвалідних візків, електробайків та іншого електротранспорту, а також для застосування у системах безперервного електроживлення та телекомунікаційних системах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Емкость аккумулятора | 260 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 30 град. |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Наработка | 450 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 74 кг |
| Высота | 268 мм |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Тяговий акумулятор RITAR EV12-200,12V 200Ah, M8 ( 522 х 240 х 219(224) ) | |
| Тяговий акумулятор RITAR EV12-200,12V 200Ah, M8 ( 522 х 240 х 219(224) ) | Тяговий акумулятор RITAR EV12-200 12V 200Ah M8 ( 522 х 240 х 219(224) ) |